Pokrowiec ochronny na szyby i dach samochodu, dł. 275-295 cm - OPTIMIO

5-4531-246-3020

Nowy produkt

9 Przedmioty

64,90 zł brutto

Więcej informacji

Paroprzepuszczalny pokrowiec OPTIMIO do użytku przez cały rok!
Wysokiej klasy, innowacyjny produkt Kegel-Błażusiak już w sprzedaży.

Półplandeki ochronne OPTIMIO, ochronią w zimie dach, szyby i lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem i śniegiem. Osłonią klamki i zamki samochodu, zapobiegając ich zamarzaniu. Nie przymarzną do samochodu.  Ochronią także przed sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami, a nawet promieniami UV. Dlatego możemy stosowac je o każdej porze roku.

Półplandeki OPTIMIO wykonane są z materiału SPUNBOND, tak jak wczęsniej wspomniano trudno paroprzepuszczalnego, odbijającego większość promieni słonecznych. Dobrej jakości materiał jest trwały i mocny. Samochód przykryty półplandeką OPTIMIO nie ochładza się tak szybko, jeżeli stoi na mrozie, to samo w lecie - przykryty półplandeką OPTIMIO pozostanie w środku chłodny tak jak byłby zaparkowany w cieniu. Pokrowce mają kolor popielaty, który jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje. Produkt przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Stworzone z myślą o właścicielach samochodów, którzy nie mają możliwości garażowania, pozostawiają dłużej swój samochód na powietrzu. Produkt bardzo łatwy i szybki w montażu. Wystarczy elastyczne pętle pokrowca zakończone bezpiecznymi hakami zahaczyć odpowiednio o felgi, dolną krawędź w środkowej części samochodu i o dolną krawędź tylnego zderzaka (instrukcja montażu poniżej). Pokrowiec trzyma się mocno samochodu i nie przemieszcza się nawet podczas prwistego wiatru. Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, przez co zawsze można wozić go ze sobą.

Produkt firmy Kegel-Błażusiak, która jest wiodącym producentem i eksporterem w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce. Produkt z serii BASIC LINE, której hasłem przewodnim jest – bardzo dobra jakość w przystępnej cenie.

Instrukcja montażu: Założyć pokrowiec na czysty i suchy samochód. Przed założeniem pokrowca zaleca się złożyć lusterka oraz złożyć lub odkręcić antenę. Elastyczne pętle pokrowca zakończone bezpiecznymi hakami zahaczyć odpowiednio o felgi, dolną krawędź w środkowej części samochodu i o dolną krawędź tylnego zderzaka. W przypadku felg aluminiowych o grubych ramionach, przełożyć pętlę z hakiem przez ramię felgi i zahaczyć o część pętli powyżej.


Materiał:
Włóknina SPUNBOND (100% poliester)

 

Kolor:
Popielaty

 

Wymiar:
Długość: 275-295 cm
Wysokość: 75 cm

 

Zalety produktu:
- Chroni przed szronem, śniegiem
- Chroni przed niszczącym działaniem promienii UV
- Zapobiega nagrzewaniu się pojazdu w lecie, dużemu ochłodzeniu w zimie
- Zapobiega osadzaniu się szronu i śniegu na dachu i szybach samochodu.
- Osłania klamki i zamki samochodu, chroniąc je przed zamarzaniem.
- Nie przymarza
- Jest paroprzepuszczalny
- Chroni przed sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami.
- Produkt wielosezonowy - przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania
- Zakrywa wszystkie szyby i dach samochodu a ponadto lusterka oraz klamki i zamki.
- Mocno trzyma się pojazdu.
- Łatwy w montażu
- Łatwy do przechowania- nie zajmuje dużo miejsca 

 

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.