Pokrowiec ochronny na wozidło

5-4990-248-3020

Nowy produkt

Wysokogatunkowy pokrowiec Mobile Garage to produkt dopasowany do potrzeb kierowców. Pokrowiec wykonany jest z aż 4-warstwowego materiału, który jest gruby, mocny i wytrzymały. Pokrowiec chroni cały samochód przed szkodliwym wpływem środowiska.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,90 zł brutto

Więcej informacji

Pokrowiec Mobile Garage to odpowiednia ochrona pojazdu przez cały rok. Jego funkcjonalność docenić można w każdej porze roku. W sezonie zimowym zapobiega osadzaniu się śniegu, szronu i lodu, a także jest odporny na przymarzanie; na jesieni chroni przed deszczem, wiatrem, liśćmi, sokami z drzew; zaś w porach letnich i wiosennych ochrania przed promieniami UV, pyłem i ptasimi odchodami.

Niezwykłe własciwości wielowarstwowego materiału sprawiają, że pokrowiec nie przemaka, przy jednoczesnym odprowadzaniu pary wodnej spod pokrowca na zewnątrz.  Każda oznaka wilgoci, która zgromadzi się pod pokrowcem szybko wyparuje, co pozwoli uniknąć rdzewieniu samochodu oraz powstawaniu pleśni. Pokrowiec przystosowany jest zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Pokrowiec można prać ręcznie w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec ma kolor popielaty, który jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje. Przez środek pokrowca biegnie napis przedstawiający nazwę producenta i logo firmy oraz nazwę materiału z którego został zrobiony- da Ci to gwarancję oryginalności i wysokiej jakości produktu. Różnorodność kształtów i rozmiarów sprawia, że możesz wybrać pokrowiec, który dobrze dopasuje się do Twojego samochodu. 

Skład materiału: 4 warstwy

-dwuwarstwowy SPUNBOND

-film funkcyjny membrana

-jednowarstwowy SPUNBOND

Góra pokrowca jest nieprzemakalna i paroprzepuszczalna. Nie przemaka, jednocześnie odprowadzając wilgoć spod pokrowca. Gładki SPUNBOND od wewnątrz, nie rysuje pojazdu.

Boki pokrowca, są natomiast 2-warstwowe, wykonane z dwuwarstwowej włókniny SPUNBOND. Boki pokrowca są wysokoparoprzepuszczalne i bardzo trudnoprzemakalne.

Zalety produktu:

- produkt wielosezonowy;

- ochrona przed: śniegiem, szronem, deszczem, wiatrem, liśćmi, sokami z drzew, promieniowaniem UV, ptasimi odchodami, pyłami kwiatowymi;

- zabezpiecza przed: korozją, blaknięciem, matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych;

- gładki od spodu materiał nie rysuje pojazdu;

- zakrywa cały pojazd lekko zachodząc pod spód;

- łatwy do przechowania i przewożenia - nie zajmuje dużo miejsca;

- dzięki mocowaniu za pomocą ściągacza z linką oraz dodatkowym elastycznym pasom mocującym mocno trzyma się pojazdu;

- przy temperaturze dodatniej otoczenia odprowadza na zewnątrz wilgoć gromadzącą się pod pokrowcem.

UWAGA! Pokrowiec zabrudzony od wewnętrznej strony nie powinien być używany. Pokrowiec do użytku tylko na zaparkowanym pojeździe - nie może być używany podczas transportu pojazdu na lawecie.