REGULAMIN

1.Właścicielem sklepu internetowego jest

P.H.U.Madossm Magdalena Czekalska
ul.Piaseczna 3
93-015 Łódź
NIP 888-242-84-53
REGON 340552816

2. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.

3. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub drogą e-mail przez pracownika działu obsługi klienta.

4. Błędnie wypełnione formularze zamówień bez danych umożliwiających kontakt mailowy lub telefoniczny nie będą realizowane.

5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.30, w weekendy oraz w niedziele i święta będą rozpatrywane pod kątem kompletności danych od rana w kolejnym dniu roboczym.

6. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.

7. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto, co oznacza, że zawierają już 23% podatku VAT.

8. Zakup jest dokumentowany paragonem lub fakturą VAT. Wyboru dokumentu zakupu dokonuje klient podczas składania zamówienia.

9. Płatności za zamówiony towar można dokonać z góry lub przy odbiorze towaru. Zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty jeśli klient wybrał przedpłatę lub po otrzymaniu zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze. O przekazaniu zamówienia do realizacji oraz wysyłce towaru klient informowany jest mailowo.

10. Wysyłka zamówionego towaru następuje najpóźniej w czasie do 3 pełnych dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty lub od daty złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem.

11. Do czasu realizacji zlecenia należy doliczyć czas dostawy (kurier: 1 dzień roboczy od dnia wysyłki, Poczta Polska wg regulaminu pocztowego: 2-6 dni roboczych).

12. Zamówienia zagraniczne są realizowane po wcześniejszych ustaleniach drogą e-mail, dotyczących formy i kosztów przesyłki.

13. Zwracany towar nie może nosić śladów używania i zniszczenia wraz z dowodem zakupu.

14. Dane osobowe klientów są chronione przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami).

15. Rozliczenia transakcji kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

16. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres: sklep@madoss24.pl

17. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem.

18. W sprawach nie uregulowanych treścią regulaminu mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

19. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o telefoniczny kontakt ze sklepem tel. (42) 684-04-96 Równocześnie prosimy o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, które powinno zawierać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z nazwą firmy, imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu osoby upoważnionej do reprezentowania firmy.

20. Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru, bez podania przyczyny, składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru. Równowartość zwróconego towaru otrzymuje Klient w terminie do 14 dni (od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy) przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym. Koszty zwrotu przesyłki oraz prowizję bankową, ponosi Klient.

21. Koszty zwrotu towaru przy odstąpieniu od umowy ponosi klient. Zwroty towaru realizowane przez klientów za pobraniem nie będą przyjmowane.

22.W celu realizacji umowy sprzedawca jest zmuszony do wykorzystania udostępnionych danych osobowych na podstawie zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, dane te nie zostaną jednak użyte do celów marketingowych.

23.Kupujący ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania